Montator, tehnician ascensoare

nu este necesara experienta in domeniul ascensoarelor. Prezinta avantaj: experienta lucrului pe santiere si cunostintele de mecanica si electrica. Disponibilitate de deplasare intre punctele de lucru;
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Cerinte: Absolvent liceu/ scoala profesionala;
Nu este necesara experienta in domeniu;
Prezinta avantaj experienta lucrului pe santiere precum si cunostintele de mecanica si electrica;
Capabil de efort fizic;
Capacitatate de a lucra in echipa;
Disponibilitate de a se deplasa intre punctele de lucru ale companiei;

Descrierea postului:

Participa la activitatile de montaj a ascensoarelor sau de mentenanta a acestora in functie de atributiile postului ocupat;
Este responsabil de mentinerea standardelor de siguranta si calitate a operatiunilor efectuate;
Participa la cursuri de calificare certificata in meserie;
Posibilitati de promovare si dezvoltare;
Se acorda bonusuri de performanta si tichete de masa;
Program de lucru 8-17, de luni pana vineri;
Pentru pozitia de tehnician este necesar carnetul de conducere;
Se deconteaza transportul;
4.243 vizualizari Bucuresti, Sector 6, azi, 10:25
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul