Menajere pentru clinici stomatologice

Dent Estet. Program 8 ore in ture, 6.00-14.00, 13.30-21.30, 2 sambete/ luna 6.00-14.00. Salariu 1.800 Lei, sambete platite si tichete de masa 20 Lei/ zi. Venit total, 2.300-2.500 net;
  • Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa, training / calificare
Sector 1, 01 dec, 10:00

DENT ESTET angajeaza menajere in cadrul cliniciii stomatologice situata in Bd. Aviatorilor si Piata Domenii, BUCURESTI

Cerinte:

- abilitati de relationare si lucru in echipa;

- persoana activa, meticuloasa, calma, ordonata si responsabila;

- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor.

Responsabilitati:

Asigura curatenia si igiena cabinetelor medicale si anexelor (bai, vestiare, coridoare, trepte), a birourilor alocate;

Colecteaza, sorteaza si depoziteaza deseurile in spatiile special amenajate;

Verifica stocul de produse si semnaleaza eventualele lipsuri sau defectiuni constatate;

Se ocupa de ingrijirea plantelor din interiorul/ exteriorul clinicii

Aplica protocoalele de lucru DENT ESTET.

Beneficii:

- tichete de masa (20 lei/zi)

- acces la serviciile stomatologice DENT ESTET, conform politicii interne

- discount servicii medicale private (MedLife) pentru angajat si familie

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!