Menajere pentru clinici stomatologice

Dent Estet angajeaza menajere. Program 8 ore in ture, 6.00-14.00, 13.30-21.30, 2 sambete/ luna 6.00-14.00. Salariu 1.600 Lei, sambete platite si tichete de masa 20 Lei/ zi. Venit total, 2.200-2.300 net;
  • Domeniu de activitate: Curatenie, femei de serviciu
Sector 1, 11 oct, 16:58

DENT ESTET angajeaza menajere in cadrul clinicilor stomatologice situate in Bulevardul Aviatorilor (aproape de metrou Aviatorilor) sau in zona Piata Domenii.

Cerinte:

- abilitati de relationare si lucru in echipa;

- persoana activa, meticuloasa, calma, ordonata si responsabila;

- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor.

Responsabilitati:

Asigura curatenia si igiena cabinetelor medicale si anexelor (bai, vestiare, coridoare, trepte), a birourilor alocate;

Colecteaza, sorteaza si depoziteaza deseurile in spatiile special amenajate;

Verifica stocul de produse si semnaleaza eventualele lipsuri sau defectiuni constatate;

Se ocupa de ingrijirea plantelor din interiorul/ exteriorul clinicii

Aplica protocoalele de lucru DENT ESTET.

Beneficii:

- tichete de masa (20 lei/zi)

- acces la serviciile stomatologice DENT ESTET, conform politicii interne

- discount servicii medicale private (MedLife) pentru angajat si familie

Descrierea companiei

DENT ESTET este, din anul 1999, lider de piata in domeniul serviciilor de medicina dentara din Romania. Grupul detine 11 clinici stomatologice multidisciplinare in Bucuresti, Timisoara, Sibiu si Brasov, destinate tuturor categoriilor de varsta, 3 divizii de excelenta unice in Romania (Implant Division, Esthetic Division si Advanced Orthodontic Division), un laborator de tehnica dentara digitala si 3 studiouri foto digitale specializate.

Din anul 2016 DENT ESTET face parte din grupul MedLife, cel mai mare operator privat de servicii medicale din tara noastra.