Menajera- scoala privata, Voluntari, Ilfov

Candidatul ideal:
- abilitati bune de organizare si atentie la detalii;
- capacitatea de a finaliza sarcinile intr-un timp eficient;
- persoana motivata cu un ridicat grad de responsabilitate si seriozitate.
Descrierea jobului:
- curatarea si intretinerea regulata a spatiilor interioare si exterioare;
- curatarea si intretinerea echipamentelor si mobilierului;
- gestionarea eficienta a stocului de produse de curatenie si a alor materiale necesare.
Conditii:
- salariu 2400 lei net + card tichete de masa (600 lei/luna);
- program de lucru: L-V de la 8.00 pana la 16.00 (full time);
- contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba de 90 zile;
- concediu de odihna in functie de vechimea in munca (intre 21 si 28 zile/an);
- abonament la Reteaua de Sanatate Regina Maria;
- decontarea transportului: 80-140 lei in functie de distanta pana la domiciliu si mijloacele de transport folosite;
- masa de pranz gatita in bucatariile proprii.

Domeniu activitate: Bone, ingrijitoare Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
1.237 vizualizari Ilfov, Voluntari, ieri; 11:33
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul