Mecanic Junior.

3.800 RON
Recrutam Mecanic Junior pentru fabrica componente auto din Sector 4. Postul necesita calificare si minima experienta (ex. mecanic auto, constructii, fabrica, etc.). Tel. informatii;
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
Pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in Sector 4, Bucuresti, suntem in cautarea unui nou coleg cu dorinta de invatare si minima experienta in domeniul Mecanic pentru postul de Mecanic Junior.

Cerinte:
Studii tehnice de specialitate (Scoala Profesionala sau Curs de Specializare);
Experienta pe un post de Mecanic indiferent de domeniu;
Bune cunostinte teoretice si dorinta de invarate;

Responsabilitati:
Efectuarea reviziilor periodice pentru echipamentele din sectie alaturi de restul echipei de Mentenanta;
Efectuarea reparatiilor curente si capitale in cazul defectiunilor mecanice;
Inlocuirea consumabilelor;
Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;
Intocmirea raportului activitatii de mentenanta la final de tura;

Program de Lucru:
L-V, 2 schimburi, interval 07:00 – 15:15 / 15:00 – 22:15;

Pachet de beneficii:
Salariu net: 3.000 - 3.400 lei in functie de cunostinte si experienta;
Tichete de masa: 630 lei / luna;
Bonus de productivitate: apx. 150 - 170 lei / luna;
Al 13-lea salariu;
Decont transport in comun;
Prime de sarbatori;
Prima de vacanta;
Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
22 zile de concediu / an;
Mediu de lucru placut, intr-o fabrica cu dotari moderne;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail recrutare@working4u.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
1.004 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 26 Apr 15:41
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul