Manipulant marfa.

3.600 RON
Recrutam Manipulant Marfa cu experienta pentru fabrica elemente fixare din Jilava. Program L-V, 1 schimb. Decont transport. 3.000 lei net + tichete masa. Pentru informatii sunati la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in productia si distributia de elemente de fixare cu sediul in Jilava, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in depozit pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:
10 Clase finalizate;
Experienta de lucru intr-un depozit;
Rezistenta la efort fizic sustinut;

Responsabilitati:
Receptionarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor;
Pregatirea produselor pentru livrare conform listelor de picking sau a facturilor;
Incarcarea masinilor de distributie si descarcarea marfurilor de la furnizori;
Participarea periodica la inventar;

Program de lucru:
L-V, 08:00 - 17:00;

Pachet de beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Salariu NET: 3.000 lei;
Tichete de Masa: 630 lei / luna;
Ore suplimentare platite dublu (daca este cazul);
Decont transport in comun sau combustibil pentru masina personala;
Prime de Sarbatori;
Abonament medical privat;
Oportunitati de avansare;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail recrutare@working4u.ro sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
862 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 23 Apr 17:25
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul