Manipulant marfa si ambalator,

firma de productie alimentara cauta pentru zona Pantelimon, Ilfov
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa
Detalii suplimentare
Locatia: Pantelimon, Ilfov.
Program: Luni - Vineri de la 06.30 - 15.00

Persoanele pe care le cautam au:

- Experienta profesionala intr-o pozitie similara de cel putin 2 ani;

- Studii medii finalizate;

- Responsabilitate si organizare, atentie la detalii, disciplina, corectitudine si spirit de echipa.

Responsabilitati pentru Ambalator produse alimentare:

- Numara produsele care intra pe banda;

- Ambaleaza cutiile cu produse;

- Se asigura respectarea calitatii si a cantitatii produselor;

Responsabilitati pentru Manipulant Marfa:

- Realizeaza pregatirea comenzilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor managerului;

- Se asigura ca marfa primita corespunde cu informatiile existente pe documentele de insotire;

- Realizeaza manipularea marfurilor/sau a materialelor din depozit conform fluxurilor de lucru din depozit;

- Realizeaza si respecta ordinea si curatenia in depozit.

Oferim:

- salariu atractiv + bonuri de masa;

- contract de munca pe o perioada nedeterminata de timp.
1.067 vizualizari Ilfov, Pantelimon, 28 Apr 10:54
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul