Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 22 Apr 13:35
4.300 RON
Bucuresti 23 Apr 13:04
3.300 RON
Bucuresti 25 Apr 07:38

Anunt inactiv

Manipulant marfa,

2.500 RON
pentru detalii si angajari apelati la numarul din anunt
Domeniu de activitate: Productie, logistica Pot aplica studenti: da
Angajam Manipulant marfa - pentru un mare constructor de sisteme de cofrare si esafodaje cu vechime de peste 40 de ani pe piata.

Cerinte:

- minim 10 clase;
- disponibilitatea la efort fizic

Responsabilitati:

- curatarea cadrelor metalice de ciment
- repararea
- sudarea
- schimbarea fetelor din lemn ale cadrului

Beneficii:

- pachet salarial de 2200 lei
- prima Paste/Craciun
- asigurare medicala privata
- tichete de masa: 15 lei/per zi;
- plata orelor suplimentare;
- contract nedeterminat.

Programul de lucru: L-J 08:00 – 16:00 / V - 08:00 - 14:30
Locatie: Balotesti, Judetul Ilfov

Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!
Toti candidatii care vor corespunde profilului vor fi contactati de catre un consultant Personnel in cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidentiale.
Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la:
TEL: 0720 534 815
11 vizualizari Ilfov, Balotesti, 03 Jan 22 14:01
Foto