Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

5.500 RON
Ilfov azi, 11:40
3.200 RON
Bucuresti azi, 11:15
3.500 RON
Bucuresti azi, 08:22

Anunt inactiv

Manipulant marfa depozit.

1.000 €
Depozit frigorific alimentar din Chitila angajeaza Manipulant marfa depozit, cu 8 h/zi. Pregatire comenzi pentru livrare, incarcare/descarcare marfa. Salariu 1000 euro. Tel: 0749415067,
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu
Depozit frigorific alimentar din Chitila angajeaza Manipulant marfa depozit, cu 8h/zi.

Descriere post:
- Receptionarea marfii
- Verificarea cantitativa si calitativa a marfii
- Aranjarea produselor pe categorii
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Participarea la incarcarea marfurilor in mijloacele de transport
- Manipularea marfurilor manual, cu ajutorul lizei
- Participarea la inventarele periodice si la cel anual;
· Realizarea si mentinerea curateniei si igienei la locul de munca;
· Alte activitati specifice depozitului;

Candidatul ideal:
- Persoana dinamica, energica, cu experienta in activitatea de pregatire comenzi (cel putin 1 an)
- Rezistent la efort fizic, manipulare marfa
- Atent la detalii, cu simt de raspundere, eficient, organizat
- Fara antecedente penale
- Program de Luni pana Vineri 08:00-16:30 (30 minute pauza de masa).
2.842 vizualizari Ilfov, Chitila, 24 Jun 23 17:46