Lucrator Comercial Timisoara,

Meda Prod98 angajazeaza lucrator comercial in zona Timisoara. Programul este in 2 schimburi. Oferim salariu fix, contract nedeterminat, tichete de masa.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: tichete de masa
Detalii suplimentare
Compania Meda Prod 98 isi mareste echipa si cauta colegi !

Daca iti suna cunoscut numele nostru dar nu stii de unde sa ne iei, atunci probabil ne stii direct de la raftul de mezeluri. Sau pentru crenvurstii nostri din piept de pui, cei mai vanduti din piata si galaxie. E bine si asa. Pe scurt: radem, glumim, dar chiar suntem un angajator de incredere.

Ce ne-ar placea sa gasim la tine?
- Comunicare, coerenta in exprimare;
- Capacitate de planificare si organizare a activitatilor ;
- Spirit de echipa;
- Echilibru emotional, autocontrol;
- Respectarea instructiunilor verbale si scrise;
- Punctualitate;
- Asumarea responsabilitatilor;
- Planificarea si organizarea activitatilor.

Descrierea jobului
Care ar fi sarcinile tale?
- Promovarea activa a produselor (sampling) si informarea potentialilor clienti despre beneficiile produselor promovate;
- Adaptarea etichetelor si afiselor in functie de cerintele curente;
- Inlocuirea afiselor din promo cu afisele din noua promotie;
- Oferirea sprijinului fata de clienti;
- Oferirea informatiilor necesare despre marfa expusa;
- Raspunderea solicitarilor clientilor;
- Informarea clientilor de schimbarile care au avut loc in privinta produselor.

Daca iti suna interesant, trimite-ne CV-ul tau sau contacteaza-ne la numarul de mobil.
816 vizualizari Timis, Timisoara, 26 Apr 09:40
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul