Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

2.700 RON
Bucuresti azi; 11:09
2.700 RON
Bucuresti azi; 10:33
3.200 RON
Bucuresti 12 Iun. '24 (16:48)

Anunt inactiv

Lucrator comercial.

Societatea comerciala angajam reprezentanti vanzari pentru magazinul Xpress Auchan Vitan;

Candidatul ideal
• Experienta in vanzari (constituie un avantaj);
• Cunostiinte PC;
• Abilitati foarte bune de comunicare si organizatorice;
• Rezistent la stres;

Descrierea jobului
• Operarea casei de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;
• Asigura necesarul de marfa la raft;
• Asigura igiena rafturilor;
• Verifica termenul de valabilitate al produselor;
• Realizeaza comenzile pentru produse;
• Efectueaza receptia marfii conform cu documentele de receptie si cu ghidul de proceduri;
• Mentine curatenia in magazin.
Program de lucru 1zi cu 1 zi.
Beneficii:
- Mediu de lucru placut;
- Program de lucru flexibil;
+ Bonusuri in functie de performanta sustinut si de campanii comerciale.
Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV la adresa silicaion86@gmail.com
Domeniu activitate: Comert, vanzari Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
658 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 05 Iun. '24 (11:20)