4.900 Lei

Lucrator comercial

cu experienta, Mambricolaj angajeaza pentru magazinele din Bucuresti Conditii bune de lucru. Pachet salarial de intrare 3040 lei net .Traininguri si perioada de acomodare.
  • Domeniu activitate: Comert, vanzari
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Pot aplica studenti: da
  • Beneficii: bonus de performanta, training / calificare
Sector 4, 21 sep, 14:40

MAMBRICOLAJ este un magazin specializat in materiale si accesorii pentru mobilier. amenajari interioare. Program de lucru in ture de zi. Locatii : sos Morarilor, Ghencea , Luica. Salariu atractiv +comisioane din vanzare, bonuri de masa, prime .. Salariu brut de la 4900 lei .

Responsabilitati : Consiliere clienti, umplere rafturi, etichetare produse, curatenie magazin.

Acces facil la mijloace de transport: autobuz

Pentru interviu trimiteti cv pe email sau contactati-ne telefonic.

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!