Ingrijitoare pentru gradinita IQ EST Popesti,

cerinte: minim studii medii, prezenta calma si vesela, responsabila, atenta la detalii, organizata, punctuala, serioasa, avantaj experienta in domeniu.
Domeniu activitate: Bone, ingrijitoare Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Esti o persoana responsabila, calda si vesela? Ai experienta in ingrijirea copiilor si esti in cautarea unei oportunitati?

IQ-EST, o institutie de invatamant prescolar de inalta calitate, angajeaza o ingrijitoare dedicata pentru sediul sau din Strada Sfantul Gheorghe, nr 5B, Popesti-Leordeni, jud. Ilfov. Asteptam cu drag aplicarea ta si pregatim oportunitatea pentru a face parte din echipa noastra minunata!

Cerinte obligatorii:

Minim studii medii;
Prezenta calma si placuta;
Persoana responsabila;
Atenta la detalii;
Organizata;
Punctuala;
Serioasa;
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

Ingrijire si supraveghere copii;
Ajutor la servirea mesei;
Curatenie in toate spatiile din interiorul si exteriorul gradinitei;
Igienizare bai.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Diverse alte beneficii.

Pentru alte detalii, te rugam sa ne contactezi prin una dintre metodele de mai jos:

Telefon mobil: 0766.960.822
E-mail: iqestbucuresti@gmail.com

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem si sa discutam cum poti contribui la cresterea si dezvoltarea micutilor nostri!
4.000 vizualizari Ilfov, Popesti - Leordeni, 23 Apr 13:25
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul