Inginer mecanic proiectant

IPROLAM S.A. angajeaza ingineri mecanici proiectanti. Asteptam CV-ul dvs. la adresa de email, detalii la nr. de tel.:
Domeniu activitate: Ingineri Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
• Studii superioare in domeniul inginerie mecanica
• Experienta in domeniul proiectarii minim 5 ani
• Disponibilitate pentru delagatii in tara si in strainatate
• Cunoasterea programelor Microsoft Office, 2D Autocad Mechanical, Autodesk Inventor 3D, Solid Works
• Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
• Dorinta de dezvoltare profesionala
• Abilitati de relationare, comunicare si spirit de echipa
• Initiativa si preocupare pentru imbunatatire continua
• Spirit de observatie si atentie la detalii

Descrierea jobului
• Raspunde de executarea partii de proiect incredintate
• Intocmeste memoriile pentru partea respectiva de proiect si raspunde de calitatea lor

Beneficii
• Pachet salarial atractiv
• Posibilitate de promovare in cadrul firmei
• Dezvoltare profesionala
• Mediu de lucru profesionist
• Proiecte motivante din punct de vedere profesional

Asteptam CV-ul dvs. la adresa de email resurse.umane@iprolam.ro
128 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 25 Apr 12:40
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul