Inginer constructor, ofertare decontare

inginer tehnic decontare candidatul ideal, absolvent studii superioare, exprienta in decontarea situatiilor de lucrari publice, cunostinte legislative in domeniu, cunostinte MS Office
Domeniu activitate: Ingineri Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta
Inginer tehnic decontare: Candidatul ideal / Absolvent studii superioare / Exprienta in decontarea situatiilor de lucrari publice / Cunostiinte legislative in domeniu / Cunostiinte MS Office / Capacitate de analiza, coordonarea activitatilor, respectarea termenelor
/Capacitate de lucru in echipa cat si individual

Descrierea jobului
 / Intocmirea situatiilor de lucrari lunare catre beneficiar
/Intocmirea antemasuratorilor, atasamentelor si centralizatoarelor
/Corelarea lucrarilor din teren cu articolele din deviz/Verificarea lucrarilor executate si in curs de executie

Beneficii /Salariu atractiv
187 vizualizari Bucuresti, Sector 3, ieri, 13:00
Foto
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul