Inginer comercial.

Tecnoservice Bucuresti S.A. este in cautarea unui coleg/a pentru postul de Inginer Comercial. Contacteza-ne la nr. de tel 0747725367 sau pe e-mail, mbutucaru@tsb.ro.
Domeniu activitate: Ingineri Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal
- Are o vechime de minim 5 ani in domeniul vanzari si achizitii, cu activitate preferabil intr-un domeniu similar (constructii industriale, productia de confectii metalice, productia sau instalarea de echipamente industriale, vanzare/ cumparare de materii prime si materiale);
- Cunoaste limba engleze la nivel avansat – scris/vorbit;
- Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere cu clientii/furnizorii;
- Detine cunostiinte solide pe partea de desen tehnic;
- Are experienta in folosirea portalului SEAP.

*Locatia sediului se afla in Sector 1, la 10 minute de statia de metrou Aurel Vlaicu.

Descrierea jobului
- Asigura suportul tehnic si ofera solutii.
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii/furnizorii din portofoliu.
- Negociaza contractele cu clientii/furnizorii din portofoliu.
- Urmareste realizarea comenzilor de aprovizionare si rezolva orice problema de natura comerciala ce apare intre societate si furnizori.
- Intocmeste rapoarte specifice activitatii
- Analizeaza din punct de vedere comercial cererile de oferta, ofertele, comenzile si contractele din cadrul societatii;

www.tsb.ro

TECNOSERVICE Bucuresti S.A. este constituita in anul 1997 ca societate pe actiuni, avand ca actionari persoane fizice romane.
Domeniul principal de activitate este: Productia generatoarelor de aburi (cu exceptia cazanelor pentru incalzire centrala);
- producerea si furnizarea de echipamente si servicii in domeniul industriei energetice si al constructiilor de masini;
- instalari, reparatii, modernizari pentru cazane energetice, recuperatoare de apa calda;
- lucrari de cercetare si proiectare specifice obiectului de activitate;
- lucrari de constructii, montaj si service.
614 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 23 Apr 16:30
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul