Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 RON
Bucuresti ieri, 19:05
Bucuresti 07 Mai 15:48
Bucuresti 06 Mai 07:50

Anunt inactiv

Femeie de serviciu

pentru asigurarea curateniei la sediul societatii, locatia este in sectorul 4. Asteptam CV-uri la email si vom stabili telefonic interviul de angajare
Caracteristici
Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent de studii medii ;
- Experienta pe un post similar;
- Abilitati de comunicare si colaborare;
- Seriozitate, atentie, spirit de observatie;
- Foarte buna capacitate de organizare, rezolvare a problemelor, spirit gospodaresc.

RESPONSABILITATI:
- Asigura curatenia generala in birouri si spatiile anexe din sediul societatii cat si in zona exterioara aferenta;
- Realizeaza curatenia zilnica, in corelatie cu tipul spatiului de curatat, natura suprafetelor si tipul murdariei de inlaturat;
- Asigura si intretine starea de curatenie a grupurilor sanitare, cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare, precum si a cailor de accces;
- Colecteaza, sorteaza si depoziteaza gunoiul in spatiile special amenajate;
- Informeaza seful direct ori de cate ori constata defectiuni ale instalatiilor sau deteriorari de bunuri;
- Participa la determinarea necesarului de materiale destinate curateniei si administreaza bunurile materiale pe care le are in gestiune (ex.materialele de curatenie).

Postul este pentru locatia din sectorul 4.

BENEFICII:
- Salariu motivant ;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru stabil , placut.

Depune cv-ul la angajari@autoeco.ro si vom stabili telefonic interviul de angajare.
1 vizualizari Bucuresti 18 Sep 19 10:30