Femeie de serviciu

Angajam femeie de serviciu in zona Bucuresti Sect. 3 pentru fabrica de mezeluri MEDA PROD
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa
Esti in cautarea unui loc de munca? La Meda ai oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari si moderne fabrici de preparate din carne din Romania. In prezent suntem in cautarea unei femei de serviciu.

Cerinte:
- minim 8 clase absolvite;
- Persoana serioasa, muncitoare, responsabila;
- Atitudine pozitiva;
- Capacitate de a lucra in echipa.
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi,

Responsabilitati:
- mentinerea curateniei in spatiul alocat si dezinfectarea periodica a ustensilelor folosite;
- utilizarea corespunzatoare a echipamentului din dotare si a solutiilor de curatenie.

Oferim:
- Salariu fix,
- Bonuri de masa,
- Contract de munca pe perioada nedeterminata,
- Masa calda.

Descriere companie:

Poate ne stii de pe Facebook sau Instagram, unde punem chestii super misto. Asa ne spun consumatorii si fanii.

Sau poate ai aflat de la TV ori de pe net ca avem crenvurstii perfecti asa cum sunt pur si simplu nu ai cum sa-i imbunatatesti, sunt cei mai gustosi. Nu degeaba crenvurstii nostri cu piept de pui sunt cei mai vanduti din piata si din univers.

Daca iti sunam cunoscut dar nu stii de unde sa ne iei, atunci probabil ne stii direct de la raftul de mezeluri. Avem o multime de produse de cea mai inalta calitate. Hai sa-ti povestim despre salamurile noastre crud-uscate, despre sunca Praga, despre bacon, carnatii semiafumati, Salamul din Casa Meda, parizerul cu carne de porc, carnatii polonezi si cate si mai cate.

Comunicam deschis si relaxat, iar in productia de mezeluri punem suflet, pasiune, ambitie si rabdare. Ca sa-ti aratam cat de seriosi suntem, avem si niste cifre pentru tine.
Meda Prod 98 S.A. a aparut in 1998 in Bucuresti, deci avem 25 de ani de experienta. Suntem prezenti in peste 6000 de magazine din toata tara. Am crescut cu ambitie pana am ajuns pe a patra pozitie in piata, unde suntem astazi.
2.149 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 25 Apr 11:50
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul