Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti 09 Mai 15:09
2.700 RON
Bucuresti ieri, 05:00
Bucuresti ieri, 09:45

Anunt inactiv

Femeie de serviciu

Avia Motors angajeaza femeie de serviciu pentru punctul de lucru din Constanta, Sos. Mangaliei 217.
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa
Detalii suplimentare
DESCRIEREA POSTULUI:
o Asigura zilnic curatenia in spatiile interioare (birouri, grupuri sanitare, sala de mese, spatii comune, etc.) conform ordinii si orarului stabilit;
o Asigura zilnic curatenia in spatiile exterioare stabilite;
o Asigura rezervele de consumabile pentru grupurile sanitare si sala de mese si sesizeaza seful direct in cazul in care apar deficiente;
o Participa la curatenia generala a imobilului (interior si exterior) conform indicatiilor superiorilor si planului stabilit.

CERINTE:
o Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
o Persoana de incredere, discreta;
o Capacitatea de efort fizic;
o Spirit de ordine si observatie;
o Abilitatea de a lucra in echipa;
o Orientare catre client;
o Atentie la detaliu;
o Atitudine deschisa.
6 vizualizari Constanta, Constanta, 15 Feb 17:35
Foto