Electrician - joasa tensiune.

Tecnoservice Bucuresti S.A. este in cautarea unui coleg/a pentru postul de Electrician. Contacteza-ne la nr. de tel. 0747725367 sau pe e-mail, mbutucaru@tsb.ro.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa
Detalii suplimentare
Descrierea jobului

• Executa lucrari de montaj electric pentru echipamente,;

• Citeste si interpreteaza corect schema electrica;

• Alege materialele, dispozitivele, echipamentele si aparatele de masura conform specificatiilor din schema;

• Monteaza tuburile de protectie, conductorii si echipamentele si realizeaza conexiunile si izolatiile conform schemei si normelor tehnice de securitatea muncii;

• Pune sub tensiune instalatia si utilizeaza aparate, tehnici si proceduri specifice pentru verificarea functionarii acesteia;

• Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele montate;

Candidatul Ideal
• Studii medii – Liceu, Scoala de meserii, Scoala profesionala

• Certificare ANRE (grad II B) constituie un avantaj;

• Experienta minim 2 ani in montaj instalatii electrice

• Permis conducere cat B - avantaj

• Disponibilitate pentru deplasari in afara tarii

• Capacitate de analiza si sinteza, de lucru in echipa, de organizare

• Punct de lucru situat in Buzau.

Descrierea companiei
www.tsb.ro

TECNOSERVICE Bucuresti S.A. este constituita in anul 1997 ca societate pe actiuni, avand ca actionari persoane fizice romane.
Domeniul principal de activitate este: Productia generatoarelor de aburi (cu exceptia cazanelor pentru incalzire centrala);
- producerea si furnizarea de echipamente si servicii in domeniul industriei energetice si al constructiilor de masini;
- instalari, reparatii, modernizari pentru cazane energetice, recuperatoare de apa calda;
- lucrari de cercetare si proiectare specifice obiectului de activitate;
- lucrari de constructii, montaj si service.
221 vizualizari Buzau, Buzau, 26 Apr 13:50
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul