Electrician fabrica Pantelimon

Angajam electrician calificat pentru fabrica din Comuna Pantelimon, platforma industriala. Cerem experienta, autonomie. Oferim salariu mitvant, tichete masa 20 ron/zi, transport
  • Domeniu de activitate: Productie, logistica
  • Pot aplica studenti: da
Ilfov, 14 oct, 14:54
186 vizite

Detalii suplimentare

Asiguram:

• salariu motivant

• tichete masa 20 ron/zi

• asiguram transport din Bucuresti

Cerinte candidati:

Studii finalizate cu profil electric (calificare electrician reparatii si intretinere, electromecanic, electrician automatizari)

• Capacitate de a efectua lucrari de natura electrica fara supraveghere (grad IV din punct de vedere al autorizarii pe parte de SSM)

• Experienta minim 5 ani de lucru ca electrican cu joasa/ medie tensiune, in medii industriale

• Abilitate citire scheme electrice si de identificare a defectelor la utilaje/instalatii

• Cunostinte automatizare (senzori, relee, automate programabile)

• Constituie avantaj: autorizare ANRE

• Apt pentru lucru la inaltime (2 metri)

Responsabilitati:

• Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii de natura electrica la echipamentele din dotarea sectiei de fabricatie

• Realizeaza diagnosticuri si remediaza defectiunile de natura electrica la echipamente

• Punerea in functiune a echipamentelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru

• Inlocuire, montare diverse piese pe utilaje – cu componenta electrica