Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti ieri, 22:40
2.800 RON
Bucuresti 29 Apr 14:23

Anunt inactiv

Educatoare

Gradinita Happy Junior - www.happyjunior.ro - sectorul 4 - Sos. Berceni, Nr. 8 - angajeaza:
1. Educatoare. Cerinte:
- absolventa de Liceu Pedagogic (profil educator-invatator) / Universitate - Departamentul pentru Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar;
- experienta anterioara de minim 2 ani;
- persoana calda si apropiata de copii;
- capacitate de a comunica cu parintii, de a coopera cu colectivul.
Responsabilitati:
- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative;
- organizarea si amenajarea spatiului educational;
- asigurarea mijloacelor de invatamant, a materialului didactic si a auxiliarelor didactice;
- planificarea si organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimente, intalniri cu parintii).
Oferim:
- Conditii exceptionale de lucru;
- Oportunitatea de a munci intr-o echipa tanara,entuziasta.
Domeniu activitate: Educatie, invatamant Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: training / calificare
840 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 19 Apr 10:25
Foto