2.100 Lei

Decorator, modelator in pasta de zahar

Cofetaria Alice angajeaza decorator/ modelator in pasta de zahar. Program L-D, 8 ore/ zi, 2 zile libere/ sapt. Pachet salarial de 2.100 lei (1.800 lei net, tichete de masa 300 lei).
  • Domeniu de activitate: Productie, logistica
  • Pot aplica studenti: da
Bucuresti, 15 sep, 14:31
Urcă primul în listă

Detalii suplimentare

Candidatul ideal

- simt estetic si creativitate

- pasiune si indemanare

- atentie la detalii

- seriozitate si responsabilitate

- cu sau fara experienta

- student/ absolvent a unei scoli/facultati de arte - reprezinta un avantaj

- spirit de echipa

Responsabilitati

- realizarea ornamentelor/figurinelor din pasta de zahar

- depozitarea corespunzatoare a produselor si ingredientelor

- respectarea procedurilor pe linie de igiena si siguranta alimentara

Beneficii

- salariu atractiv (se respecta toate normele legale – contract de munca pe perioada nedeterminata, plata salariului la date fixe)

- bonuri de masa

- trepte de salarizare in functie de performante

- training initial individual

- spor de fidelitate acordat la o vechime mai mare de 3 ani

- asigurare privata de sanatate acordata salariatilor cu o vechime mai mare de 3 ani

- sprijin permanent din partea superiorului

- jobul este disponibil pentru program full time