Cosmeticiana

Salariu garantat 4.000 lei - 1/2 luna sau procent. Experienta obligatorie - minimum 2 ani. Bucuresti, zona Oltenitei. Vad clientela format. Contact:
Caracteristici
Domeniu activitate: Coafura, cosmetica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta
Detalii suplimentare
Cerinte:

- Experienta in domeniu de minimum 2 ani;
- Experienta in efectuarea procedurilor de make up/gene fir cu fir/2D;
- Calificarea in domeniu este obligatorie, diploma de specialitate.

Conditii:

- Program de lucru 1/2 luna sau FULL-TIME;
- Contract de munca asigurat de firma;
- Asigurare medicala;
- Salon dotat cu echipament performant;
- Posibilitatea de a activa suplimentar si in alte locatii;
- Orele suplimentare sunt achitate;
- Mediu de lucru placut,echipa prietenoasa;
- Bonusuri in functie de vanzari;
- Salariu fix garantat 4.000 RON - 1/2 LUNA SAU 9.000 RON - FULL-TIME

Responsabilitati:

- Specializare-Make up/gene fir cu fir/ 2D , conform fisei postului.

Detalii la numarul de telefon: 0720495218.
1.578 vizite Sector 4, 02 Feb, 10:06
Foto
Anunt inactiv