Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Constanta 10 Apr 16:22
Bucuresti 15 Apr 14:45
5.000 RON
Bucuresti 16 Apr 09:25

Anunt inactiv

Controlor costuri

Societate constructii cautam coleg(a) pentru postul de controlor costuri-situatii cheltuieli, contracte, documente de calitate, verificare stocuri. angajarihds@gmail.com
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
Candidatul Ideal: Aptitudini tehnice, comunicare, incredere, flexibilitate, orientare spre rezolvarea problemelor, lucru in echipa, cunoasterea pachetului Microsoft Office - Word, Excel

Descrierea jobului
Intocmeste situatii cu cheltuielile, materialele, manopera si transportul pe santiere
Colaboreaza cu departamentul achizitii la intocmirea comezilor de materiale
Intocmeste avize de insotire marfa
Elibereaza documentele de calitate pentru materialele folosite
Verifica stocurile de materiale
Asigura trasabilitatea documentelor
969 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 18 Apr 23 15:20