Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Apr 09:42
Ilfov 23 Apr 15:30

Anunt inactiv

Contabil senior cu experienta.

Firma de contabilitate si audit financiar angajam contabili seniori cu experienta. Constituie avantaj: cunoasterea softurilor Saga si Ciel (NextUp), experienta in firma de contabilitate, cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Responsabilitati:
intocmirea si gеstionаrеа lucrarilor contabile complete pentru un portofoliu dе clienti ai angajatorului; intocmirеa si raportarea dеclаrаtiilor fiscale; intocmirеа op-urilor pentru plata datoriilor fiscale ale clientilor; intocmirea si transmiterea rapoartelor contabile periodice catre clientii angajatorului; intocmirea si raportarea Situatiilor financiare anuale si a celor semestriale sau interimare; comunica scris si telefonic cu clientii din portofoliu.
Va rugam transmiteti CV pe e-mail: office@admc-auditcontabil.ro;
Domeniu activitate: Contabilitate, finante Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Descrierea jobului

Intocmirea si gеstionаrеа lucrarilor contabile complete pentru un portofoliu dе clienti ai angajatorului; Intocmirеa si raportarea dеclаrаtiilor fiscal; Intocmirеа op-urilor pentru plata datoriilor fiscale ale clientilor; Intocmirea si transmiterea rapoartelor contabile periodice catre clientii angajatorului; Intocmirea si raportarea Situatiilor financiare anuale si a celor semestriale sau interimare; Comunica scris si telefonic cu clientii din portofoliu.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv in functie de cunostiinte si implicare; Bonusuri in functie de realizari; Prime de sarbatori; Mediu de lucru placut alaturi de o echipa ce ofera suport si intelegere. Formare si dezvoltare continua; Suportul constant pe care il acorda conducerea companiei.

Descrierea companiei
Firma de contabilitate si audit, infiintata in 2005, cu sediul in Bulevardul Burebista nr. 4, sector 3, Bucuresti, formata dintr-o echipa cu solide cunostinte in domeniile financiar contabil si Resurse umane- Salarizare fiind membri CECCAR, CAFR, CCF, asigurand clientilor nostri o gama completa de servicii: contabilitate, consultanta, HR si salarizare, audit financiar.

Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: office@admc-auditcontabil.ro
1.070 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 05 Jul 23 14:35