Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Anunt inactiv

Consilier juridic

Firma cu sediul in Pantelimon - Ilfov angajeaza urgent Jurist / Consilier Juridic.
Cv pe e-mail. Telefon.
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal
• Studii superioare in domeniul juridic sau alte domenii relevante;
• Experienta de minim 2 ani in pozitia de Jurist/Expert Juridic/Consilier Juridic;
• Experienta in elaborare/analiza documentelor contractuale
• Experienta in elaborarea contractelor, actelor aditionale cu Autoritatile Contractante, partenerii, subcontractantii, expertii pe contracte;
• Foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniul comercial, domeniul constructiilor, domeniul financiar
• Cunostinte in drept civil, comercial si dreptul muncii
Descrierea jobului
• Analizarea si intocmirea contractelor intre companie si clienti/furnizori
• Acordarea de sprijin juridic, in orice situatie necesara in cadrul companiei;
• Verificarea actualizarilor legislative si transmiterea noutatilor catre persoanele interesate din cadrul echipei
• Intocmirea contractelor de vanzare, furnizare, inchiriere, prestari servicii etc
• Preluarea inregistrarea si arhivarea documentelor
Aptitudini:
• Gandire strategica si organizationala;
• Cunostinte avansate in Word, Excel
• Bune capacitati de negociere;
• Abilitati de comunicare si relationare;
• Spirit de echipa, orientat catre rezultate.
Ce oferim
• Un mediu de lucru modern si dinamic;
• Integrarea intr-o echipa tanara si performanta
• Conditii foarte bune de lucru;
• Salariu motivant;
560 vizualizari Ilfov, Pantelimon, 04 Jul 23 08:44