Confectioner masina de cusut Uberdeck,

Responsabilitati: confectioner textile pentru masina de cusut Uberdeck. Cerinte: Experienta in domeniul textil, sa cunoasca masina de cusut Uberdeck
Domeniu activitate: Confectii, marochinarie Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: tichete de masa
Detalii suplimentare
Cerinte:
-Experienta in domeniul textil
-Sa cunoasca masina de cusut Uberdeck
- Atentie sporita la detalii
- Sa fie o persoana responsabila si serioasa

Oferta noastra
- Contract de munca;
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa
- Program de lucru de luni-vineri intre orele 08:00-16:30
- Pauza de masa 30 minute
- Mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

TEX ACCES - Producem articole textile la un nivel inalt calitativ. Atelierul de productie se afla in Sectorul, 5 in incinta Business Park-ului Electromagnetica. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul: 0727551903
2.823 vizualizari Bucuresti, Sector 5, 29 Apr 14:10
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul