Camerista hotel

RIN Grand Hotel (Sos. Vitan-Barzesti, 7D). Efectueaza curatenia in camerele de hotel conform standardelor. Cerinte: persoana muncitoare, dinamica, atenta la detalii. Program: 2 zile/2 zile libere;
Bucuresti, 18 oct, 16:30
Urca anuntul primul in lista

Angajam camerista la RIN GRAND HOTEL (Sos. Vitan-Barzesti, 7D)

Program de lucru: 2 zile lucrate/ 2 zile libere

Cerinte:

- persoana activa, meticuloasa, ordonata si responsabila;

- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor

Puteti depune CV-ul si la sediul RIN Grand Hotel din Soseaua Vitan-Barzesti, numarul 7D (la receptie) sau puteti suna la numarul de telefon afisat de luni pana vineri, intre orele 9-18.

Responsabilitati:

- efectueaza curatenia si intretinerea spatiilor de cazare din hotel

- intretine in cele mai bune conditii mijloacele fixe si materiale puse la dispozitie;

- colecteaza in recipiente speciale gunoiul si raspunde de depozitarea acestora in spatiile special amenajate.

BENEFICII:

- salariu fix + tichete de masa

- masa calda asigurata

- prime de sarbatori

- acces gratuit pt angajat/ familie in parcul acvatic Water Park situat in Otopeni

(http://www.waterpark.ro/ )