Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 23 Apr 11:01
Ilfov 22 Apr 12:55
Bucuresti 25 Apr 13:40

Anunt inactiv

Camerista Hotel 4 stele Bucuresti.

3.500 RON
Angajam cameriste cu experienta pentru un hotel de 4 stele situat in zona Centrala din Bucuresti, Sector 2. Oferim conditii avantajoase si program flexibil,
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport
Detalii suplimentare
CANDIDATA UL IDEAL:

Persoana dinamica, harnica, cu spirit de echipa, atenta la detalii
Persoana responsabila, constiincioasa si punctuala
Abilitati de curatenie cunostinte minime legate de standarde operationale de curatenie in ospitalitate
Capacitatea de a lucra cu supraveghere redusa si de a mentine un nivel ridicat de performanta
Prietenoasa si orientata catre nevoile clientului
Abilitati de prioritizare si gestionare a timpului
Lucreaza rapid si fara a compromite calitatea
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
Experienta dovedita in domeniul hotelier reprezinta un avantaj

RESPONSABILITATI:

Asigura curatarea camerelor, a spatiilor comune precum si alte incaperi, folosind echipament si solutii de curatenie adecvate
Raporteaza supervizorului cu privire la orice daune, deficiente si pagube cauzate de oaspeti
Raporteaza supervizorului obiectele uitate sau abandonate de client in hotel
Raporteaza defectiunile din camera si se asigura de remedierea acestora
Verifica stocul produselor consumabile si efectueza comenzile pentru inlocuirea acestora
Curata si dezinfecteaza baile, precum si alte suprafete din cadrul locatiei
Schimba seturile de asternuturi si prosoape in camera

BENEFICII:

Salariu fix si bonuri de masa
Asigurare medicala privata
Mediu de lucru placut alaturi de o echipa profesionista
Training de formare si suport permanent in activitatea desfasurata
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in domeniul hotelier
3.644 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 31 Mar 10:05
Foto