Asistenta stomatologie

pentru Clinica QMed Brancoveanu. Salariu motivant. Mediu de lucru exceptional
  • Domeniu de activitate: Medicina, sanatate
  • Pot aplica studenti: nu
Bucuresti, 28 iul, 09:55
5.099 vizite

Clinica Medicala Q Med angajeaza asistenta medicala stomatologie pentru punctele de lucru din sectorul 4.

Responsabilitati si sarcini:

- pregatire materiale dentare si instrumente stomatologice, conform instructiunilor medicului stomatolog;

- respecta si aplica normele de etica profesionala si deontologie medicala;

- respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale.

Cerinte:

- minim 1 ani experienta in functia de asistent medical stomatolog;

- autorizatie de libera practica vizata pe 2021;

- asigurarea malpraxis pe 2021

- persoana bine organizata;

- bune abilitati de comunicare si relationare.

Mentiuni: - Lucrul in cadrul unui cabinet stomatologic cu dotari moderne; - Mediu de lucru exceptional sub aspectul dinamismului si profesionalismului echipei; - Salariu motivant.