Asistent manager - Sindrilita, Jud Ilfov

2.500 RON
Compania TEKKO Logistik Industry S.R.L. asigura managementul integrat la deseurilor angajeaza Asistent manager - Sindrilita, Ilfov.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal
Cerinte:

- limba engleza (nivel mediu);
- operare calculator;
- contabilitate primara;
- cursuri de comunicare (reprezinta un avantaj);
- persoana nefumatoare, dinamica, activa, rezistenta la stres;
- capacitate de sinteza si analiza;
- operare calculator.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu atractiv;
- asigurare medicala privata;
- decontare transport
- mediu de lucru tanar.
Punctul de lucru este la SINDRILITA, JUD. ILFOV.

Descrierea postului
- expedierea corespondentei pe plan intern si international si a altor documente (e-mail, fax);
- utilizarea de fotocopiatoare;
- operarea in diverse registre de evidenta (scris si electronic);
- tehnoredactare de documente (imputerniciri, cereri, adrese, procese verbale, etc)
- primirea si transmiterea (dupa caz) a apelurilor telefonice;
- activitati de protocol pentru clienti/ invitati;
- comenzi online pentru birotica si papetarie / consumabile birou.
Descrierea companiei
Compania TEKKO Logistik Industry S.R.L. asigura managementul integrat la deseurilor, oferind solutii pentru toate categoriile de deseuri periculoase si nepericuloase, prin servicii de:

- Colectare, tratare si eliminare deseuri industriale nereciclabile.
- Ecologizare si refacere situri contaminate.
- Distrugere si eliminare produse expirate sau deteriorate.
- Transport autorizat ADR, IPROCHIM toate tipurile de deseuri.
- Inchiriere utilaje manipulare, tratare, incarcare deseuri vrac.
- Productie de compost din deseuri vegetale.
- Sortare si spalare deseuri, materiale granulare.
- Valorificare reciclare deseuri de ambalaje.
- Sablare cu grit.

417 vizualizari Ilfov, Ganeasa, 19 Apr 14:53
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul