Ambalatoare.

3.300 RON
Angajam Ambalatoare cu/fara experienta pentru o fabrica de sandwich-uri din Sector 6, Bucuresti. Program D-J, 2 schimburi. Pentru angajari ne puteti contacta la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: tichete de masa
Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in productia de sandwich-uri si salate cu sediul situat in Sector 6, Bucuresti, suntem in cautare de noi colegi cu/fara experienta pentru postul de Ambalator/Ambalatoare.

Cerinte:
8 Clase finalizate;
Dorinta de invatare;
Seriozitate;
Rezistenta la a lucra din picioare;

Responsabilitati:
Asamblare sandwich-uri conform instructiuni;
Ambalare produse;
Eliminare rebuturi;

Program de lucru:
D-J, 2 schimburi, interval 07:00 - 16:00 si 12:00 - 21:00;

Venit total NET lunar: 3.300 - 4.000 lei compus din:
Salariu NET: 2.400 lei;
Tichete de Masa: 840 lei/luna;
Spor ore suplimentare: 75%;
Spor zile sarbatoare: 100%;
Contract de Munca Nedeterminat;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722316302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
7.282 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 26 Apr 15:41
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul