Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 18 Apr 10:08
5.000 RON
Bucuresti azi, 03:50
Bucuresti 23 Apr 18:57

Anunt inactiv

Ajutor de bucatar,

centrul de ingrijire si recuperare medicala pentru seniori AsertivO angajeaza ajutor de bucatar. Responsabilitati: sa pastreze curatenia in bucatarie si in spatiul de lucru; sa igienizeze si sa intretina echipamentele de gatit, sa ajute cu aprovizionarea si despachetarea produselor, sa depoziteze in mod corespunzator ingredientele;
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa
Detalii suplimentare
- Sa cantareasca ingredientele conform retetelor
- Sa faca pregatirile preliminare sa curete, sa taie, sa toace, etc
- Sa gateasca ingredientele sa fiarba, sa coaca, sa prajeasca, etc
- Sa se asigure ca toate echipamentele necesare sunt in zona de lucru
- Sa monteze preparatele pe farfurii
- Sa debaraseze si sa spele recipientele
- Sa respecte regulile igienico-sanitare specifice alimentatiei publice.

Cerinte:
- Cunostinte culinare de baza
- Atentie deosebita la detalii
- Capacitate buna de organizare
- Rapiditate in realizarea sarcinilor
- Rezistenta fizica si psihica
- Adaptare la munca de rutina
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
- Fire pozitiva si dinamica

Iti oferim :
- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru placut, masa si cazare pe perioada turelor;
-bonuri de masa.
98 vizualizari Ilfov, Otopeni, 30 Jun 23 14:23
Foto