Agent livrari apa Perla Moldovei - Bucuresti

4.000 RON
Agent livrare apa Perla Moldovei 0,5l - 19l la domiciliu in Bucuresti si Ilfov. Program de lucru: luni-vineri, sarbatorile legale liber. Venit net lunar peste 4.000 Lei. Permis categoria B necesar
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
De peste 10 ani, Perla Moldovei Distribution livreaza in Bucuresti si Ilfov apa Perla Moldovei, cunoscuta atat pentru pH-ul natural mare de 8.8 – 9,1, alcalinitatea de peste 4,2 mmol/l data de continutul natural de bicarbonati cat si pentru gustul sau deosebit, premiat in numeroase randuri, inclusiv cu argint la 2023 TASTE & DESIGN AWARDS, Atena, 2023

Cautam un agent de livrare la domiciliu pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Rolul implica livrarea la adresele clientilor a apei Perla Moldovei in toate variantele de imbuteliere: 0,5l, 1l, 2l, 6,2l, 0,33l sticla, 0,75l sticla, 2l sticla, 11l si 19l, precum si preluarea recipientelor returnabile de 11l si 19l.

Responsabilitati Principale:

Livreaza la timp comenzile la domiciliul clientilor, sediile companiilor sau magazine, conform fisei de traseu si preia recipientelor returnabile de 11l si 19l goale

Emite bonurile fiscale la livrare si incaseaza sumele corespunzatoare.

Incarca apa in masina inainte de a pleca pe traseu si, la intoarcere, descarca recipientele returnabile si apa eventual nelivrata

Mentine curatenia masinii de livrare,

Responsabilitati Secundare:

Atunci cand este necesar, preia paleti din platformele logistice, ajuta la incarcarea/descarcarea tirurilor, participa la activitati impreuna cu echipa (curatenie in birou si depozit), insoteste tir-urile care vin/pleaca din depozit, duce masina la service etc.

Zona de Lucru: Zona Kaufland - Bucur Obor.

Cerinte:

Permis de conducere categoria B: se livreaza cu autoutilitare L1H1 de 3,5 tone

Abilitatea de a ridica si transporta obiecte grele

Abilitati excelente de comunicare si servicii pentru clienti

O mare atentie la detalii

Salariu net de 4000 lei:

Salariu de baza net: 2270 lei (3800 brut)

Comision procentual din livrari, 1000 – 1300 lei net (1800 – 2300 lei brut)

Tichete de masa pe card in valoare de 40 lei/zi, incepand cu a doua luna.

Tichete cadou de Paste si Craciun (300 lei), inclusiv pentru copii.

Apa Perla Moldovei pentru acasa

Program de lucru: de luni pana vineri, liber in sarbatorile legale. Programul de lucru nu depaseste 8 ore pe zi, fiind intre 07 – 15.00 sau 14.00 – 22.00.

Asteptam cu interes sa te cunoastem si sa te primim in echipa noast
1.009 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 29 Apr 17:35
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul