Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Apr 14:08
Bucuresti 26 Apr 11:34
Bucuresti 21 Apr 12:50

Anunt inactiv

Montatori,

firma specializata in domeniul semineelor si cosurilor de fum. Postul implica montarea de seminee si cosuri de fum. Cerinte: apt pentru munca fizica/spirit de echipa. Oferta: salariu atractiv si prime;
Detalii suplimentare
Descrierea firmei

SC Seminee Expert SRL este importator si distribuitor pentru seminee si cosuri de fum !
Ne ocupam cu importul, distribuirea, vanzarea si montarea acestor produse in mod profesional, iar prioritatea noastra este imbunatatirea continua a calitatii serviciilor prestate !

Seminee-Expert vine in intampinarea tuturor cerintelor de design, oferind produse si solutii profesionale: focare din fonta, focare din otel, seminee rustice, clasice sau moderne, cosuri de fum.

Descrierea postului

Postul implica montarea de seminee si cosuri de fum profesionale.

Cerinte

Experienta intr-o pozitie similara.
Permis de conducere - constituie un avantaj
Spirit de echipa
Apt pentru munca fizica

Oferta
Pachet salarial atractiv
Bonusuri si prime
1 vizualizari Bucuresti 30 Jan 18 15:48