Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 11 Apr 17:55
Bucuresti 26 Apr 11:34
Bucuresti 22 Apr 16:35

Anunt inactiv

COLEGI.

ParkLake- SaladBox - cautam colegi, functia lucrator comercial, salariu atractiv si real pe cartea de munca, asteptam telefonul tau. Mulumim;
Detalii suplimentare
Descriere post: Salad Artist
Intra in echipa Salad Box daca vrei, bineinteles. Ne-ar placea sa fii:
• Responsabil;
• Motivat sa lucrezi in echipa;
• Orientat spre relationarea cu clientii;
• Inclinat catre dezvoltare personala si profesionala;
• Cu experienta in domeniu (dar nu obligatoriu).
Responsabilitati:
• Procesarea materiei prime;
• Prepararea salatelor si a produselor complementare;
• Operarea pe casele de marcat;
• Relationarea cu clientii si pregatirea comenzilor;
• Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse.
Odata intrat in echipa, Salad Box iti ofera:
• Program-full time ;
• Mediu de lucru profesionist;
Descrierea companiei:
Salad Box este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase.
Viziunea Salad Box este de a oferi un produs de calitate, sanatos, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ.
Multumesc
1 vizualizari Bucuresti 25 Aug 16 17:29
Foto