Optometrist.

4.000 RON
Angajam optometrist optica medicala sector 4,
Domeniu activitate: Medicina, sanatate Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta
Suntem in cautarea unui optometrist dedicat si pasionat de ingtijirea ochilor pentru a se alatura echipei noastre din Bucuresti/Sector 4.
Daca esti un profesionist in domeniul optometriei,te invitam sa aplici pentru aceasta pozitie.
*Responsabilitati.
-Efectuarea examenelor de vedere comprehensive si evaluarea sanatatii oculare a pacientilor.
-Prescrierea corectiilor optice adecvate,cum ai fi ochelarii sau lentilele de contact ,in functie de nevoile individuale ale pacientilor.
-Diagnosticarea si gestionarea problemelor de vedere si a altor afectiuni oculare,cum ar fi glaucomul,cataracta sau degenerescenta maculara.
-Consilierea si educarea pacientilor cu privire la ingrijirea ochilor si la optiunile de tratament disponibile.

*Cerinte.
-Diploma de licenta in optometrie.
- Experienta de lucru relevanta intr-un mediu similar este preferata,dar nu obligatorie.
-Abilitati excelente de comunicare si relationare cu pacientii.
-Abilitatea de a lucra in echipa si de a colabora cu alte departamente.
-Respectarea standardelor etice si a practicilor clinice de inalta calitate.

*Beneficii.
-Salariu competitiv si beneficii suplimentare,in functie de experienta si performanta.
-Oportunitati de dezvoltare profesionala si crestere in cadrul companiei.
-Mediu de lucru stimulant si colaborativ, cu un focus puternic pe ingrijirea pacientilor.

Pentru a aplica pentru acesta pozitie,te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa de e-mail mmagazin645@gmail.com
414 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 30 Mai; 15:45
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul