Operator service centrale termice

La Future Line Instal angajam operator service centrale termice, aptitudini si cunostinte termo-tehnice/ instalatii termice, permis de conducere Cat B; Programul de lucru: L-V 8- 17
Domeniu activitate: Auto, echipamente Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
OPERATOR SERVICE CENTRALE TERMICE

Conditii obligatorii:
Se vor lua in considerare doar aplicatiile care indeplinesc toate aceste conditii:

• Absolvent Facultate tehnica (Instalatii / Masini Termice/ TCM)
• Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara
• Aptitudini si cunostinte termo-tehnice/ instalatii termice;
• Permis de conducere Cat B;
• Abilitati de comunicare cu clientii;
• Disponibilitate de lucru in program prelungit in perioadele de varf (toamna-iarna)
• Cunostinte de limba engleza, nivel mediu.

Responsabilitati:

• Suma minima de facturare minima 19.000 lei ;
• Sa nu efectueze lucrari fara fisa de interventie;
• Sa participe la evaluarile de performanta de minim 2 ori/luna;

Obiective pentru evaluare:

• Sa depaseasca pragurile de incasari stabilite in grila de salarizare;

• Sa vanda suplimentar servicii, accesorii , sa se obtina minim 7 recenzii de 5 stele din partea clientilor;

Programul de lucru: L-V 8- 17 , IAR pentru abonatii Fli unde exista interventii la cerere unde au termen de interventie 24h sau 72h se va lucra si in weekend;

Beneficii:

• Salariu atractiv (4500 - 8000 lei net), reprezentand salariu fix, minim 4500 lei net plus comision din incasari;
• Masina si telefon de serviciu;
• Scolarizari la principalii producatori de centrale termice;
• Cursuri si obtinere autorizare ISCIR (RVT / RSL);
4.443 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi, 13:09
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul