Montator sisteme de securitate

Recrutam montatori sisteme de securitate in Buzau!
Domeniu activitate: Paza si protectie Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa
Detalii suplimentare
Montator sisteme de securitate – Buzau
0756.260.964 / cariere@munteanucorneliupfa.com

Daca esti din Buzau, si cauti un loc de munca stabil, echipa noastra cauta montatori sisteme de securitate, montatori echipamente.

Canditatul ideal pentru acest post este:

Minim studii medii finalizate;
Experienta macar 1 an in domeniu de montaj echipamente de securitate;
Sociabil, muncitor, comunicativ, responsabil;
Cunostinte de operare calculator, retele calculatoare;
Cunostinte minime in functionarea sistemelor de securitate este un avantaj;
Cunostinte de programare sisteme de securitate constituie un avantaj foarte mare;
Abilitati de comunicare, capacitate organizare;
Disponibilitate de deplasare;
Apt pentru munca la inaltime si pe teren.

Descrierea jobului:

Montarea de echipamente electrice si electronice ( tablouri electrice, senzori in asfalt, camere video, tablouri de telecomunicatii);
Instalare tubulaturi si cabluri;
Asigurarea functionarii corecte a sistemelor de securitate;
Analizarea si remedierea problemelor tehnice si a defectiunilor ale echipamentelor de securitate.

Beneficii:
Contract pe perioada nedeterminata;
Abonament medical privat;
Diurna, cazare asigurata;
Program full time, flexibil;
Colaborare pe termen lung;
Salariu competitiv pe piata;
Daca te-am convins si esti pregatit pentru noi provocari asteptam CV-ul tau la:
cariere@munteanucorneliupfa.com sau pentru mai multe detalii: 0756.260.964
#sistemedesecuritate #cctv #buzau #cctvbuzau #montator #montatorcctv #jobbubuzau #2024locuridemunca #cctvmontatorcamere #cameredesupraveghere #montatorbuzau #sistemedesecuritatebuzau #job2024montator #buzau
175 vizualizari Buzau, Buzau, 12 Mai; 14:39
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul