Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Apr 16:54
3.600 RON
Bucuresti 26 Apr 15:41

Anunt inactiv

Manipulanti/ pickeri

3.600 RON
Angajam pentru depozit aflat in Sectorul 4. Oferim 3600 lei net, tichete, masa calda, bonusuri pana la 2000 lei,
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
S.C. Frigonet Logistics S.R.L., angajeaza manipulanti marfa/pickeri, pentru depozitul din Bucuresti, Sector 4.

Cerinte:
-Persoana serioasa, responsabila;
- Experienta de cel putin 1 an in lucrul cu liza manuala si/sau transpaleta;
- Rezistenta la temperaturi joase;
- Fara cazier;
- Capacitate de lucru in echipa.

Responsabilitati:
- Participa la incarcarea masinilor de distributie si raspunde de corectitudinea incarcarii marfurilor;
- Participa la descarcarea marfurilor de la furnizori;
- Efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionar;
- Executa comenzile conform notelor de comanda si raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie;
- Participa la infolierea paletilor de marfa;
- Pastreaza si ajuta la curatarea locului unde isi desfasoara activitatea (in incinta depozitului de frig);
-Participa la efectuarea inventarelor.

Beneficii:
- Salariu de incadrare 3.000 lei net;
-Tichete de masa;
-O masa calda la pranz;
-Bonus de performanta;
-Echipament de lucru adecvat in conditii de temperatura scazuta.

Relatii suplimentare la tel. 0757.029.705, intre orele 09:00 – 17:30.

Iti multumim si te asteptam sa te alaturi echipei noastre.
3.517 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 19 Apr 17:51