Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.600 RON
Bucuresti 25 Apr 08:18
Bucuresti 26 Apr 20:54
3.400 RON
Ilfov 27 Apr 18:30

Anunt inactiv

Lucratori depozit

4.000 RON
cu experienta in picking cu scanner pentru depozit seminte si nuci din Clinceni. L-V, 1 schimb, transport din S6, 4.000 Lei net. Pentru angajari sunati la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport
Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti producatori si distribuitori de nuci, seminte si fructe uscate din Romania cu sediul situat in Clinceni, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in depozit si pregatire comenzi cu ajutorul scanner-ului pentru postul de Lucrator Depozit.

Cerinte:
8 clase finalizate;
Experienta in picking cu scanner;
Seriozitate si atentie;

Responsabilitati:
Pregatirea comenzilor pentru magazinele alocate;
Paletizare marfuri;
Infoliere paleti;
Incarcare/descarcare marfuri cu ajutorul lizei manuale/electrice;

Program de lucru:
L-V, interval 08:00 - 16:30;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la "Piata Gorjului"

Beneficii:
Salariu NET: 4.000 lei;
Ore suplimentare platite (cand este cazul);
Sarbatori legale libere;
Mediu de lucru si echipament modern;
Colectiv placut;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
2.868 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 24 Apr 11:35
Foto