Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

2.800 RON
Bucuresti ieri; 23:20
Brasov 30 Mai; 13:40

Anunt inactiv

Hostess

3.600 RON
3600 RON net Compania HR Intra Interim angajeaza Hostess pentru un lant de restaurante din Bucuresti! Program full time, tichete de masa, decontare transport, contract perioada nedeterminata, salariu 3600 Ron net.
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa
Intra Interim angajeaza Hostess pentru unul din cele mai mari lanturi de restaurante din Romania, Bucuresti.

Cerinte:

Experienta in domeniu
Permis de conducere categoria B - reprezinta un avantaj
Cunoasterea limbii engleze la mediu/avansat - OBLIGATORIU

Responsabilitati:

Intampinarea si preluarea clientilor restaurantului cat si conducerea acestora la masa
Conduce clientul fara rezervare la masa in functie de numarul de personae, de locurile disponibile in restaurant si de preferintele acestuia
Preluarea rezervarilor online/telefonice/fizice precum si confirmarea acestora cu clientii restaurantului

Conditii:

Salariul 3600 RON net/luna
Tichete de masa 35 RON/ zi
Decontare transport 200 RON
Program 40 ore/saptamana
Contract pe perioada nedeterminata in Romania
Se ofera uniforma de munca
151 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 15 Mai; 14:41
Foto