Agent vanzari,

4.000 RON
Coffeecraft Industries isi mareste echipa.
Angajam agent vanzari automate vending (cafea/ plati facturi).
Dorim in echipa noastra o persoana serioasa, care se adapteaza usor si isi doreste un loc de munca stabil.
Responsabilitati: promovarea companiei si a produselor in teritoriu, dezvoltarea si intretinerea relatiei cu clientii, acordare de consultanta, realizarea targhetului de clienti, incheierea de contracte.
Cerinte: experienta in vanzari pe teren, persoana tanara, dinamica, serioasa, bune abilitati de comunicare si relationare, studii medii/ superioare, permis de conducere cat. B fara incidente.
Ce oferim? Salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, seriozitate, masina, telefon de serviciu.
CoffeeCraft Industries este dezvoltatorul si distribuitorul primului automat pentru vending compact ce ofera alaturi de o cafea savuroasa extinderea serviciilor electronice si integrarea acestora prin tehnologie de ultima generatie pentru solutii de e-payment din Romania
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
246 vizualizari Ilfov, Clinceni, 29 Apr 11:21
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul