Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Ilfov 20 Apr 08:01
Bucuresti 20 Apr 12:30
3.300 RON
Bucuresti 22 Apr 12:10

Anunt inactiv

Stivuitorist/ manipulant marfa

manipuleaza marfa cu ajutorul stivuitorului (stivuitorist) si lizei electrice sau manuale; autorizatie ISCIR; experienta de lucru pe stivuitor;
pregateste paletii in vederea livrarii ;
Detalii suplimentare
RESPONSABILITATI:
- Manipuleaza marfa cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice
- Aranjeaza marfa la raft si intretine curatenia in depozit
- Rearanjeaza marfa pe paleti
- Infoliaza / eticheteaza paleti
- Pregateste paletii in vederea livrarii catre client si se asigura de manipularea corecta a marfurilor pe durata descarcarii, depozitarii si incarcarii acestora
- Asigura curatenia spatiului de lucru si gestionarea deseurilor reciclabile
- Intretine echipamentele din dotare, cu respectarea instructiunilor de folosire a acestora
- Respecta normele de Securitate a muncii si PSI

CERINTE:
- Autorizatie ISCIR
- Experienta de lucru pe stivuitor
- Persona serioasa, constiincioasa, de incredere
- Experienta la receptie si livrare marfuri
- Experienta in lucrul cu WMS si scanare

Se asigura pachet salarial atractiv + bonuri masa + asigurare de sanatate + transport la si de la munca.
1 vizualizari Ilfov, Dragomiresti-Vale, 08 May 18 15:10