Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 15 Apr 09:50
Bucuresti 17 Apr 17:15
Bucuresti 16 Apr 17:29

Anunt inactiv

Operator date PC,

2.100 RON
German Quality Solution, introducere date in magazin online - produse pentru Casa si Gradina
GQS detine site-ul germanquality.ro, cel mai mare magazin online de obiecte sanitare
Detalii suplimentare
Responsabilitatile postului:

- introducere de produse in interfata magazinului online
- prelucrarea de imagini
- crearea de atribute si caracteristici produse
- rapoarte comparative in format Excel
- relatia cu partenerii firmei pt update preturi sau creare feed de produse
- program L-V 9:00 - 18:00

Cerinte minime:

- studii medii
- cunostinte bune de limba Engleza
- operare PC (pachet Office), este un avantaj experienta de lucru cu soft de contabilitate / ERP sau cunostinte program de editare imagini
- bune abilitati de comunicare si relationare in echipa
- loc de munca in Bucuresti, sector 2
- preferabil cu experienta similara

Beneficii:

- lucrul intr-o firma dinamica, cu posibilitati de promovare
- decontare cheltuieli de transport
- salariul net: 2.100 ron

Interviul se programeaza doar pe baza CV-ului primit.
1 vizualizari Bucuresti 05 Jun 18 12:08