Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

5.500 RON
Bucuresti ieri, 13:00
2.500 RON
Bucuresti azi, 04:45
Bucuresti ieri, 11:30

Anunt inactiv

Lucrator gestionar statie peco SOCAR, Oradea

SOCAR angajeaza lucrator gestionar statie peco: lucrul cu clientii, program in ture, lucru cu casa de marcat, gestiune de marfa. Persoanele interesate pot trimite CV la:
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
• Lucreaza pe casa de marcat
• Serveste clientii in magazin si la pompa
• Asigura curatenia statiei
• Receptioneaza marfa de la furnizori
Cerinte:

• Studii medii
• Cunostinte operare calculator (reprezinta avantaj)
• Disponibilitate lucru in ture (12/24; 12/48)
• Integritate, corectitudine, spirit de echipa

Beneficii:

• Salariu fix
• Tichete de masa
• Sporuri (sambata/duminica; noapte; ore suplimentare; sarbatori legale)

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV pe adresa de e-mail: recrutare@socarpetroleum.ro sau direct in statia peco SOCAR (Calea Clujului nr. 251, Oradea, jud. Bihor)
2 vizualizari Bihor, Oradea, 17 May 18 16:02
Foto