38,25 Lei

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

Vezi pagina: Diablos Computer

Descriere anunt

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

interfataA LC duplex

tip cablu MMF

distanta maxima cabluA 550m over OM2 MMF

viteza maximaA 1000Mbps

model:A AA1419048-E6

Detalii p Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

interfataA LC duplex

tip cablu MMF

distanta maxima cabluA 550m over OM2 MMF

viteza maximaA 1000Mbps

model:A AA1419048-E6

Detalii producator aici.

Cod produs: 82725381