38,25 Lei

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

Vezi pagina: Diablos Computer

Descriere anunt

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6 interfata LC duplex tip cablu MMF distanta maxima cablu 550m over OM2 MMF viteza maxima 1000Mbps model: AA1419048-E6 Detalii producator aici. Cod produs: 82725381