38,25 Lei

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

Vezi pagina: Diablos Computer

Descriere anunt

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5 interfata LC duplex tip cablu MMF distanta maxima cablu 550m over OM2 MMF viteza maxima 1000Mbps model: AA1419015-E5 Garantie 12 luni!Cod produs: 82725382