1.600 Lei

Controller junior

- Inregistreaza si aproba documentele introduse in sistemul operational de gestiune proiecte (facturi, contracte, deconturi etc.)
  • Pot aplica studenti: nu
Sector 6, 28 iun, 15:55
1.515 vizite

Detalii suplimentare

Descrierea postului

- Inregistreaza si aproba documentele introduse in sistemul operational de gestiune proiecte (facturi, contracte, deconturi, etc)

Inregistreaza elementele bugetare per proiect conform cu instructiunile primite

Verifica documentele justificative suport (back-up), completeaza si emite facturile Client

Verifica lunar starea financiara a proiectelor, semnalizeaza superiorului ierarhic anomaliile si proceseaza eventualele corecti

Realizeaza si analizeaza diverse rapoarte financiare si operationale.

Indosariaza si pastreaza in ordine documentele de lucru

Cerinte:

-Studii liceale

-Experienta minim 1 an in contabilitate primara

-Meticulozitate, responsabilitate, organizare, atentie la detalii;

-Abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea relatiilor interpersonale;

-Atitudine proactiva, pozitiva si dinamism

- Limba engleza (scris, vorbit) constituie avantaj.

Part-time , 5 ore pe zi / 100 ore pe luna , repartizarea programului la alegerea angajatului

PRIORITATE PENTRU CANDIDATUL CARE A LUCRAT LA O ALTA SOCIETATE DE TR